Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OSBE: Kemi regjistruar kaos në Berlin

Vëzhguesit e Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE) regjistruan probleme në zgjedhjet në Berlin, deklaroi shefja e misionit vëzhgues, Lolita Çigane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle