0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

OSBE-ja kritikon mungesën e përparimit drejt paqes në konfliktin në Ukrainë

Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE) sot kritikoi e mungesën e përparimit drejt zgjidhjes së konfliktit aktual në Ukrainë, njoftoi DPB.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle