0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

OSBE-ja do të mbajë takim të jashtëzakonshëm për sigurinë në Ukrainë

Organizata për siguri dhe bashkëpunim të Evropës (OSBE) sot do të mbajë takim të jashtëzakonshëm pasi presidenti rus Vlladimir Putin i njohu dy rajonet separatiste ukrainase si të pavarura.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle