0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

OSBE-ja dhe BE-ja do të monitorojnë rastet e krimit të organizuar dhe korrupsionit të lartë

OSBE-ja dhe BE-ja shënuan sot fillimin e projektit të përbashkët për monitorimin e proceseve gjyqësore në fushën e krimit të organizuar dhe korrupsionit, qëllimi i të cilit është përmirësimi i zbatimit të drejtësisë dhe zvogëlimin e korrupsionit dhe krimit të organizuar, që është i domosdoshëm për të përmbushur kriteret për aderim në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle