0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

OSBE ende nuk i ka tërhequr të gjithë vëzhguesit nga Ukraina

Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE) ende nuk mund t'i tërheqë të gjithë vëzhguesit e vet nga Ukraina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle