Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Organizata gazetareske nga Ballkani Perëndimor i bëjnë thirrje BE-së që ta mbrojë lirinë e mediave në Shqipëri

Federata evropiane e gazetarëve dhe Unioni transmetues evropian i kanë dërguar një letër shqetësimi eurokomisarit për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhei për situatën aktuale me lirinë e medias në Shqipëri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle