0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Organizatat botërore kërkojnë furnizim urgjent për vendet e varfëra me vaksina kundër Kovid-19

Liderët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Organizatës Botërore Tregtare, Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore  në mënyrë kolektive u bënë thirrje prodhuesve të vaksinave kundër Kovid-19 tu japin prioritet  dërgesave për vendet më të varfëra.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle