0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Orë policore dhe ndalesë për muzikë në pesë zona të Greqisë

Masat restriktive, gjegjësisht ora policore  nga ora një pas mesnate deri në orën 6 të mëngjesit dhe ndalesë për muzikë gjatë gjithë ditës vendosen edhe në tre rajone të Greqisë,  ndërsa vazhdohen edhe në dy rajone tjera, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle