Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Orë policore dhe ndalesë për muzikë në objektet hotelierike janë vendosur në katër rajone në Greqinë veriore

Në katër rajone në pjesën veriore të Greqisë, përkatësisht në rajonin Pieria në të cilin bënë pjesë Katerini, Paralia, Nei dhe Pori, Platamona dhe të ngjashme, në rajonet Imatia, Pela dhe Kavala prej sot është vendosur orë policore nga ora një pas mesnate deri në orën 6 të mëngjesit dhe ndalesë për muzikë në objektet hotelierike gjatë tërë ditës, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle