Evropë SQEvropë.Portal SQ

Orban: Hungaria, Serbia dhe Austria janë të goditura nga problemi i emigrimit të paligjshëm

Kryeministri hungarez Viktor Orban deklaroi sot se Hungaria, Serbia dhe Austria janë shumë të goditura nga problemi i emigrimit të paligjshëm, i cili kërkon shumë energji nga të tre vendet dhe i vendos ato në kosto të mëdha.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle