Ballkan SQBallkan.portal SQ

Ora njuz: Rama nuk ndalet, jep me koncesion edhe programet për dhënien e shtetësisë shqiptare

Qeveria heq dorë nga dhënia e shtetësisë shqiptare dhe e gjithë procedura që duhet dikujt për ta marrë atë kalon me koncesion, është ky vendimi më i fundit i Qeverisë së Edi Ramës, i cili saktëson se vendimi ka të bëjë me programet e dhënies së shtetësisë shqiptare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle