0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Optimizim i rrjetit të shkollave dhe sistem i ri i financimit në arsim

Në seancën e Komisionit kuvendor për arsim dhe shkencës, në temë "Transformimi i arsimit - Diskutim konsultues për vizionin deri në vitin 2030" filluan konsultime për Strategjinë kombëtare zhvillimore për periudhën 2022-2042.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle