0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Opozita kërkon zgjedhje të parakohshme, pushteti mbetet me qëndrimin se nuk janë të nevojshme zgjedhje

Opozita mbetet në qëndrimin për zgjedhje të parakohshme parlamentare, ndërsa nga pushteti janë me qëndrim se nuk nevojiten zgjedhje pasi është zgjedhur qeveria e re dhe është rritur shumica parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle