Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Opozita hungareze kërkon dorëheqje nga kryetari i Parlamentit

Opozita e bashkuar hungareze kërkoi nga kryetari i Parlamentit, Laslo Kover të japë dorëheqje, duke e akuzuar për "nxitje kundër opozitës së bashkuar" dhe "presionit politik mbi liderët e shërbimeve sekrete".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle