Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Opozita e Kosovës kërkon nga Kurti llogaridhënie për 100 ditët e sundimit dhe për dialogun me Serbinë

Partia më e madhe opozitare e Kosovës, Partia Demokratike e Kosovës, kërkoi që javën e ardhshme të mbahet debat në Kuvend për 100 ditët e para të punës së Qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle