0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Opozita e Kosovës fitoi në Prishtinë dhe qytetet e tjera të mëdha, rezultat modest i partisë së Kurtit

Kryeqyteti i Kosovës, Prishtina gjatë katër viteve të ardhshme do të udhëhiqet nga kryetari që vjen nga radhët e partisë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), arkitekti Përparim Rama, i cili në rivotimin e djeshëm për zgjedhjet lokale 2021 e fitoi rivalin nga Lëvizja Vetëvendosje (VV), ministrin e paradokohshëm të Shëndetësisë, Arben Vitia, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle