0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

OPG kërkon Qeveria ta heqë vendimin me të cilin ndalohet hyrja e personave të pavaksinuar në objektet hotelierike

Oda e pavarur e gastronomëve (OPG) kërkon nga Qeveria menjëherë ta heqë vendimin me të cilin ndalohet vizita dhe hyrja e personave të pavaksinuar në objektet hotelierike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle