0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

OPEK e zvogëlon prodhimin e naftës

Grupi i vendeve eksportuese të naftës OPEK Plus, ku përfshihet edhe Rusia, ka vendosur që ta zvogëlojë prodhimin e naftës dhe në atë mënyrë të ndikojë në rritjen e çmimeve, hap që mund t’i shkaktojë goditje të re ekonomisë globale dhe t’i rrisë çmimet e derivateve në stacionet e benzinës mbarë botën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle