Biznes SQBiznes.portal SQBotë SQBotë.Portal SQ

ONP: Ndikimi i pandemisë ndaj punësimit është më i keq se pritjet

Humbja e orëve të punës këtë vit për shkak të pandemisë së Kovid-19 do të në mënyrë ekuivalente në 125 milionë vende të punës me orar të plotë të punës, me një hendek të madh midis të pasurve dhe të varfërve, njoftoi sot Organizata ndërkombëtare e punës (ONP).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle