0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Onlajn promovim i kanaleve të vendosura të reja për informim të Fondacionit Metamorfozis

Fondacioni Metamorfozis sot do t’i promovojë kanalet e reja të vendosura për informim. Ngjarja është quajtur “Si deri në bashkëpunim më të afërt mes institucioneve dhe gazetarëve në luftën kundër dezinformatave?, ndërsa do të mbahet onlajn në platformën Zum.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle