0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Onlajn mbledhje e Zaevit me Ramën dhe Vuçiqin: Lidhemi gjithnjë e më shumë, ky është një Ballkan i ri, evropian

Kryeministri Zoran Zaev në mëngjes ka pasur mbledhje onlajn lidhur me përgatitjet për Forumin ekonomik për bashkëpunim rajonal, që e organizojnë me kolegun e tij shqiptar, Edi Rama dhe presidentin serb, Aleksandar Vuçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle