0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Onlajn konferencë “Qasja e bazuar në të drejtat e njeriut gjatë kohës së krizës së Kovid-19”

Onlajn konferencë e organizuar në kuadër të projektit “Qasja e bazuar në të drejtat e njeriut gjatë kohës së krizës Kovid-19”, e mbështetur nga Trusti ballkanik për demokraci, Fondi gjerman i Marshallit të SHBA-së dhe USAID do të mbahet sot përmes platformës zoom.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle