0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

One – stop shop edhe në kufirin me Shqipërinë

Projektligji për ratifikimin e Marrëveshjes midis Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Qeverisë së Republikës së Shqipërisë për vendosjen e vendkalimit të përbashkët kufitar sipas konceptit të kontrolleve të përbashkëta kufitare sot u përcaktua në seancë qeveritare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle