0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

“One cable” në zonën industriale “Saraj”, investim në vlerë prej tre milion euro dhe 30 punësime

Aktiviteti ekonomik në vend rritet edhe në kushte të pandemisë, ndërsa investimet private, si kjo, janë vërtetim për besimin që e ndërtojmë me bashkësinë e biznesit dhe për ambientin  afarist stabil, të parashikueshëm për investime, tha kryeministri Zoran Zaev pas vizitës së fabrikës "One cable" për prodhimtarinë e kabllove në zonën industriale "Saraj".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle