Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Omikroni e shqetësoi Gjermaninë, është thirrur takim për politikën shëndetësore në vend

Kancelari gjerman Olaf Sholc dhe kryeministrat e 16 shteteve federale sot do të bisedojnë për politikën shëndetësore në vend, duke pasur parasysh përhapjen e shpejtë të Kovid-19, e posaçërisht të llojit më përhapës - omikron.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle