Evropë SQEvropë.Portal SQ

Oland në librin e tij i kritikon kandidatët eventual për president të Francës

Ish-presidenti francez Fransoa Oland në librin e tij të ri, që del sot, I kritikon kandidatët e mundshëm në zgjedhjet presidenciale, që janë caktuar për në pranverë të vitit 2022, me përqendrim të veçantë në shefin aktual të shtetit Emanuel Makron dhe përfaqësuesin e të djathtës ekstreme Erid Zemur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle