Botë SQBotë.Portal SQ

Oksfam: Miliarderët duhet të parandalohen ta vjedhin dhe ta rrezikojnë seriozisht planetin

Miliarderët në mbarë botën “po vjedhin planetin” dhe po e vënë botën në “rrezik serioz” nga ndryshimet klimatike, paralajmërojnë aktivistët nga kjo fushë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle