0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

OKB: Më shumë se 50 milion persona janë goditur nga konfliktet në zona urbane

Më shumë se 50milionpersoa janë goditur nga konflikte në zona urbane në Afganistan, Libi, Siri, Jemen dhe më gjërë, ku po përballen me rezik të lartë nga vrasja apo lëndimet, deklaroi sekretari i Përgjithshëm i OKB-së Antonio Guteresh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle