Botë SQBotë.Portal SQ

OKB: Ekonomia e Afganistanit është në kolaps

Ekonomia e Afganistanit përjetoi "kolaps katastrofal" pas ardhjes në pushtet të talibanëve dhe për më pak se një vit është zhbërë gjithçka që u desh dhjetë vjet për t’u ndërtuar, thuhet në raportin e OKB-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle