Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OECD: Ekonomia botërore sivjet do të rikuperohet nga kriza pandemike

Ekonomia botërore sivjet do të rikuperohet nga kriza e pandemisë, parashikoi sot Organizata për Bashkëpunim Ekonomik dhe Zhvillim (OECD), por njëherësh që atje paralajmërojnë se perspektiva optimiste mund të rrezikohet nga periudha e vazhduar e inflacionit të lartë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle