0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Oda Ekonomike organizon uebinarë falas për digjitalizim të kompanive

- Pandemia dëshmoi se kompanitë e vogla do të duhet sa më shpejtë ta digjitalizojnë punën që të jenë më produktivë dhe më konkurrues, thonë nga Oda Ekonomike e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle