0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Oda ekonomike në krye të Platformës për dialog publiko-privat

Gjithmon e bëj pyetjen përse ndokush nga jasht duhet vahdimisht të na organizoj dhe të na detyroj në bashkëpunim. Në rastin tone kjo është shumë e thjesht sepse biznesi është interes i gjithsecilit. Por, edhe në raste tëtilla ekziston barriera të të kuptuarit se kjo duhet tëushqehet dhe të azhurnohet, thotë kryetari i Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut Branko Azeski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle