0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Oda Ekonomike i ndjek shkrimet të mjekëve antivaksinues dhe do të dalim me qëndrim

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot deklaroi se Oda Ekonomike i ndjek shkrimet e atyre mjekëve të cilët janë kundër vaksinimit dhe paralajmëroi se do të dalë me qëndrim.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle