0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Oda ekonomike e përsëriti kërkesën: Testim i shpejtë i obligueshëm në sektorin privat, të punësuarit vetë ta paguajnë

Oda ekonomike e Maqedonisë së Veriut edhe njëherë e përsëriti kërkesën - punëtorët e pavaksinuar në sektorin privat të cilët në gjashtë muajt e fundit nuk e kanë kaluar koronavirusin, duhet të testohen, por me shpenzime të tyre dhe atë me teste të shpejta, ndërsa jo me PCR.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle