0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Oda ekonomike do të prezantojë anketë për investime të drejtpërdrejta të huaja

Oda ekonomike e Maqedonisë së Veriut sot do të prezantojë anketë për investime të drejtpërdrejta të huaja, si dhe rezultatet nga puna për këtë vit të Asociacionit të kompanive të huaja me prodhim përparimtar teknologjik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle