0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Oda ekonomike kërkon një takim urgjent me Bekteshin për ngrirje të marzheve tregtare

Oda Ekonomike e Maqedonisë së Veriut sot ka kërkuar takim urgjent me ministrin e ekonomisë Kreshnik Bekteshi për konsultime shtesë me qëllim, siç kumtuan, për të gjetur një zgjidhje të balancuar për ngrirjen e marzheve në tregtinë me shumicë dhe pakicë, e cila duhet të zbatohet nga fillimi i muajit të ardhshëm.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle