0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Oda e Mjekëve shënoi 30 vjet ekzistencë

Oda e mjekëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut është ngritur në një organizatë të respektuar, të pavarur profesionale, e themeluar në plan vendor dhe ndërkombëtar, me qëllime të qarta dhe program të qartë në kuadër të promovimit të të drejtave të mjekëve dhe promovimit të sistemit shëndetësor. Kështu thanë folësit në manifestimin solemn të organizuar mbrëmë në Shkup nga Oda e mjekëve, me rastin e shënimit të 30 vjetorit të ekzistencës së saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle