Botë SQBotë.Portal SQ

OBT: Vendet kufizojnë gjithnjë e më shumë eksportet e ushqimit

Vendet anembanë botës po lehtësojnë rregullat e importit dhe po kufizojnë eksportet, veçanërisht të ushqimeve dhe plehrave, ka paralajmëruar Organizata Botërore e Tregtisë (OBT).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle