Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OBSH: Rastet me Kovid-19 janë në rritje në Afrikë dhe Amerikë

Numri i të infektuarve me koronavirus në Afrikë dhe në SHBA janë në rritje për shkak të përhapjes së nënllojit të Omikronit, deklaroi Tedros Adanom Gebrejesus në brifingun e sotëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle