Botë SQBotë.Portal SQ

OBSH prezantoi plan për luftë kundër Kovid-19 në vendet më të varfra

Organizata Botërore e Shëndetësisë sot e prezantoi planin e ri për luftë kundër Kovid-19 në vendet më të varfra dhe kërkoi 23.4 miliardë dollarë për 12 muajt e ardhshëm për financimin e saj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle