0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Omikron dhe Delta krijojnë “cunami të rasteve” të infeksioneve të reja

Përhapja e njëkohshme e llojit Delta dhe llojit Omikron të koronavirusit po krijon një “cunami të rasteve”, theksoi në konferencë për shtyp drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adanom Gebrejesus.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle