0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Nuk ka nevojë ç[r vaksnim masiv në Evropë dhe Amerikën e Veriut kundër lisë së majmunëve

Organizata Botërore e Shëndetësisë nuk beson se shfaqja e lisë së majmunëve në Evropë dhe Amerikën e Veriut kërkon vaksinim masiv.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle