Botë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Ndikimi i pandemisë ndaj shëndetit mental do të jetë afatgjate dhe me pasoja të përhershme

Organizata shëndetësore botërore paralajmëroi se ndikimi i pandemisë ndaj shëndetit mental do të jetë afatgjate dhe me pasoja të përhershme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle