0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Mbi 360 milionë raste të konfirmuara të të infektuarve me Kovid-19 në botë

Numri i rasteve të konfirmuara të infeksionit me koronavirus në botë ka tejkaluar 360 milionë, ndërsa numri i të vdekurve - 5.62 milionë, kumtoi Organizata Botërore e Shëndetësisë. Sipas të dhënave që i ka publikuar mbrëmë, deri më tani janë regjistruar 360.578.392 të infektuar dhe 5.620.865 të vdekur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle