0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Mbi 340 milionë njerëz mbarë botën janë infektuar me koronavirus

 Numri i rasteve të konfirmuara të infektimit me koronavirus në botë ka tejkaluar 340 milionë njerëz. Këtë e bëri të ditur Organizata Botërore e Shëndetësisë. Sipas informacioneve të djeshme Organizata Botërore e Shëndetësisë ka marrë të dhëna për gjithsej 340.543.962 të infektuar dhe  5.570.163 të vdekur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle