0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OBSH: Lloji i ri ka dy variante

- Ekzistojnë tri lloje të varianteve, ato që i ndjekim, ato që shkaktojnë interesim dhe ato të cilat shkaktojnë shqetësim, deklaroi sot eksperti i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Abdi Mahmud.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle