Evropë SQEvropë.Portal SQShëndeti SQSvet.Slajder SQ

OBSH: Lloji delta i Kovid-19 është regjistruar në 124 shtete

Numri i vendeve dhe territoreve në të cilat qarkullon lloji delta edhe më ngjitës i Kovid-19 është rritur në shtatë vende tjera, që nga 13 korriku dhe tani është regjistruar në 124 vende, kumtoi sot Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle