0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH-ja vendosi të filloj negociatat për marrëveshje për parandalim dhe kontroll të pandemisë

OBSH-ja sot kumtoi se do të filloj negociatat për marrëveshje ndërkombëtare për parandalim dhe kontroll të pandemive të ardhshme derisa bota po përgatitet të luftoj kundër llojit të ri të Kovid-19 – Omikron.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle