0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH-ja rekomandoi koktej me antitrupa kundër Kovid-19

Komisioni i OBSH-së sot rekomandoi shfrytëzimit e koktejeve prej antitrupave kundër Kovid-19 të prodhuara nga kompanitë “Regeneron” dhe “Rosh” për pacientët me rrezik të lartë nga hospitalizimi, për ata që janë me sëmundje të rënda dhe për personat që nuk kanë antitrupa natyror.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle