Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OBSH-ja paralajmëroi për rreziqet e cigareve elektronike dhe bëri thirrje për rregullore më të rrepta

OBSH-ja u rekomandon qeverive të ndërmarrin gjithçka që munden që të parandalohet që jo duhanpirësit të kenë qasje në cigaret elektronike, duke u frikësuar nga popullarizimi i sërishëm i pirjes së duhanit, veçanërisht te të rinjtë

Butoni Kthehu në krye
Mbylle